ikona-adres.png   ul. Marszałkowska 58 lok. 56, 00 - 545 Warszawa

ikona-telefon.png   732 877 366

ikona-telefon.png   732 877 004

edyta-leszczynska.jpg EDYTA LESZCZYŃSKA


ikona-ok.png PSYCHOLOG

ikona-ok.png PSYCHOTERAPEUTA

Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego.Wiedzę z zakresu psychologii zdobywałam w Katedrze Psychologii Pracy i Stresu. Aktualnie jestem w trakcie szkolenia z Technik Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Szkole Psychoterapii Centrum CBT.
Swoje kompetencje w zakresie świadczenia pomocy psychologicznej poszerzałam podczas zajęć praktycznych w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w Zakładzie Psychologii i Fizjologii Instytutu Transportu Samochodowego w Warszawie oraz prowadząc prywatną praktykę. Odbyłam liczne szkolenia z zakresu Diagnozy Psychologicznej oraz Opiniowania Psychologiczno-Pedagogicznego. Swoje kompetencje w dalszym ciągu poszerzam uczestnicząc w specjalistycznych kursach , szkoleniach i seminariach. Ukończyłam również studia podyplomowe na kierunku Psychologia Transportu oraz Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. 

W swojej codziennej pracy zajmuję się udzielaniem wsparcia psychologiczno-terpeutycznego osobom znajdującym się w trudniej sytuacji życiowej, doświadczającym nadmiernego stresu, lęku, niepokoju, smutku, problemów rodzinnych, wychowawczych, w relacji z partnerem, osób doświadczającym mobbingu w pracy, mających poczucie wypalenia zawodowego i wielu innych. 


Specjalizuję się w diagnozie przyczyn zaburzeń zachowania u dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzę także badania psychologiczne kierowców zawodowych oraz tych, którzy popełnili przestępstwo przeciwko bezpieczeństwu drogowemu. Współtworzę programy edukacyjne mające na celu poprawienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Przeprowadzam również badania psychotechniczne dla medycyny pracy. Posiadam uprawnienia psychologa - orzecznika. Wydaję zaświadczenia do sądów, szkół, szpitali i in. instytucji.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ