ikona-adres.png   ul. Marszałkowska 58 lok. 56, 00 - 545 Warszawa

ikona-telefon.png   732 877 366

ikona-telefon.png   732 877 004

psycholog help-medical warszwa ilona borucka.jpg    ILONA BORUCKA

 PSYCHOLOG

PSYCHOTERAPEUTA

 

Magister psychologii. Ukończyła psychologię kliniczną na Uniwersytecie SWPS. Obecnie w trakcie całościowego podyplomowego szkolenia w zakresie psychoterapii indywidualnej i grupowej w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”. Szkolenie to jest akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Specjalizuję się w psychodynamicznej zorientowanej psychoterapii indywidualnej i grupowej, zaburzeniach odżywiania, zaburzeniach osobowości, zaburzeniach lękowych, zaburzeniach nastroju.Pracuje na Oddziale Dziennym Zaburzeń Nerwicowych oraz w Poradni Leczenia Nerwic Szpitala Nowowiejskiego na ulicy Dolnej. 

Doświadczenie zawodowe zdobywała w takich instytucjach, jak:  

Instytut Psychiatrii i Neurologii – Oddział Dzienny Kliniki Nerwic ,Szpital Nowowiejski w Warszawie – Oddział XI Rehabilitacji Psychiatrycznej, Ośrodek Psychoterapii „Rasztów”, Instytut Psychologii Zdrowia –  Kryzysowy Telefon Zaufania 116 123

Swoją pracę poddaje stałej superwizji, a uczestnicząc regularnie w szkoleniach i konferencjach naukowych poszerza swoją wiedzę i doskonali warsztat.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


 
Ilona Borucka - ZnanyLekarz.pl