ikona-adres.png   ul. Marszałkowska 58 lok. 56, 00 - 545 Warszawa

ikona-telefon.png   732 877 366

ikona-telefon.png   732 877 004

WOJCIECH WYPLER.jpg   WOJCIECH WYPLER


 PSYCHOLOG

PSYCHOTERAPEUTA

BIEGŁY SĄDOWY


 

Zajmuję się poradnictwem psychologicznym skierowanym do osób poszukujących pomocy, wsparcia w zrozumieniu swoich trudności oraz szukaniu sposobów rozwiązywania swoich problemów.

Ukończyłem psychologię na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Studium Pomocy Psychologicznej IPZ PTP orazliczne szkolenia i treningi z psychoterapii krótkoterminowej. 
Pracowałem jako psycholog - psychoterapeuta w Centrum Pomocy Profesjonalnej w Warszawie a także w Szpitalu Tworkowskim oraz Stowarzyszeniu "Pomost" (diagnoza, konsultacje, terapia i aktywizacja zawodowa osób cierpiących z powodu zaburzeń psychicznych).
Jestem również psychologiem sądowym i biegłym sądowym. Wykonuję ekspertyzy i opinie dla sądów, prokuratur, kancelarii notarialnych i adwokackich.
W ramach spotkań coachingowych wspieram osoby poszukujące pracy. Pomoc ta dotyczy: pracy z celami zawodowymi i motywacji do poszukiwania nowej pracy, przygotowania skutecznych dokumentów aplikacyjnych, wykonania testów psychologicznych stosowanych w rekrutacjach i omówienia ich wyników, przygotowania wypowiedzi na temat edukacji, doświadczeń, osiągnięć oraz celów zawodowych oraz przeprowadzenia symulacji rozmów kwalifikacyjnych.

Jestem autorem poradnika "Anatomia zdrady" który ukazał się nakładem wydawnictwa Muza S.A. W książcę tej, dzielę się z czytelnikami swoją wiedzą dotyczącą uwarunkowań i mechanizmów działania oszustwa i zdrady, wpływu kłamstwa na relacje między bliskimi osobami a także wskazaćmożliwości radzenia sobie z nieuczciwością zarówno w rodzinie, jak i w pracy. Wiedza ta ma wyrównać szanse ofiary kłamstw i nieuczciwego bliskiego w sytuacji demaskowania oszukiwania.

Cechuje mnie życzliwość i zaangażowanie a w pracy z pacjentem szczególnie cenię sobie otwartość i wzajemne zaufanie a także obustronne zaangażowanie w proces terapeutyczny

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


 
Wojciech Wypler - ZnanyLekarz.pl