ikona-adres.png   ul. Marszałkowska 58 lok. 56, 00 - 545 Warszawa

ikona-telefon.png   732 877 366

ikona-telefon.png   732 877 004

ula wegenke roszak doświadczony psycholog warszawa.jpg URSZULA WEGENKE - ROSZAK

 PSYCHOLOG
 PSYCHOTERAPEUTA

Psychoterapeuta, specjalista w psychologii klinicznej z 30-letnim doświadczeniem, absolwentka UAM w Poznaniu, prowadzi terapie behawioralno-poznawczo. Posiada certyfikat psychoterapii PTP uprawniający do samodzielnego prowadzenia psychoterapii orazwieloletnie doświadczenie w pracy na oddziałach psychiatrycznych, rehabilitacji zaburzeń psychicznych i nerwowych, w wielospecjalistycznej Prywatnej Lecznicy, jako członek teamu terapeutycznego w prowadzeniu chorych po zawałach serca, z chorobami nowotworowymi oraz zaburzeniami na podłożu nerwicowym np. zaburzenia jelitowo – gastryczne, przewlekłe migreny, zaburzenia snu.

Specjalizuje się w: terapii zaburzeń psychosomatycznych, zaburzeniach lękowych, zaburzeniach depresyjnych, terapii par, toksycznych relacjach, sytuacjach mobbingu, sytuacjach wypalenia zawodowego, zaburzeniach jedzenia. Uczestnik - moderator grup terapeutycznych dla osób uzależnionych od alkoholu, leków, hazardu, komputera. 

Autorka publikacji nt. asertywności, komunikacji oraz kompetencji menedżerskich. Wykonywane zabiegi: terapia krótkoterminowa, interwencje kryzysowe jak i terapie długoterminowe w oparciu o koncepcję Gestalt oraz techniki focusingu.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


 
Urszula Wegenke-Roszak - ZnanyLekarz.pl